HRT — HTV 2, subota, 05.10.2019.
05.58
Regionalni dnevnik*
06.43
Teletubbyji, animirana serija (12/60) (R)*
06.55
Teletubbyji, animirana serija (13/60) (R)*
07.07
Juhuhu*
07.09
Pjesmice i brojalice: Mali navijači (R)*
07.11
Juhuhu*
07.14
Miru Miru, crtana serija (49/50) (R)*
07.19
Miru Miru, crtana serija (50/50) (R)*
07.24
Juhuhu*
07.27
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (46/52) (R)*
07.38
Lein kutak: Hrskavci od lisnatog tijesta (R)*
07.44
TV vrtić: Prsti (R)*
07.53
Juhuhu*
07.56
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (8/58) (R)*
08.07
Juhuhu*
08.09
Mišo i Robin: Igra skrivača (R) (T)*
08.14
Juhuhu*
08.16
Tajni dnevnik patke Matilde: Kućni ljubimac (R)*
08.28
Juhuhu*
08.30
Čarobna ploča - Svijet oko nas (16/16) (R)*
08.45
Gradski heroji, crtana serija (38/52) (R)*
08.56
Naprijed, Go Jetteri! (2), crtana serija (17/24) (R)*
09.07
Andyjeve divlje pustolovine, dokumentarna serija za djecu (29/40) (R) (T)*
09.22
Volim životinje: Čaplja (R)*
09.27
Profesor Baltazar (2) (3/13)*
09.37
09.58
10.53
Vrtlarica: Luk, poriluk (R)*
11.27
12.20
Magazin LP*
12.50
Rabac-Platak: Biciklizam, Cro Race, prijenos 5. etape*
15.04
Izradi sam: Ukrašavanje posuđa (14/60) (R) (T)*
15.09
Istina ili mit: Četkicu za zube treba mijenjati nekoliko puta godišnje (14/60) (R) (T)*
15.20
16.00
Regionalni dnevnik (T)*
16.28
Odbrojavanje do Tokija (18/60)*
16.55
Košarka, PH: Zabok - Split, prijenos 1. pol.*
17.49
Istina ili mit: Zub s krunicom (14/60) (R) (T)*
17.54
Izradi sam: Tisak na tekstil (14/60) (R) (T)*
17.59
Košarka, PH: Zabok - Split, prijenos 2. pol.*
18.05
Dodjela medalja: Zlatni disk*
--.--
Košarka, PH: Zabok - Split, nastavak prijenosa 2. pol.*
18.53
Doha: SP u atletici, prijenos*
21.30
22.19
23.11
00.01
00.25
Glazbeni Top20*
01.15
Rabac-Platak: Biciklizam, Cro Race, sažetak 5. etape*
01.48
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04.54
Noćni glazbeni program: Mladen Grdović i gosti, KC Dražen Petrović, 05.12.2008.*

Listopad danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Subota, 05.10.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Listopad danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Subota, 05.10.2019. Dan poslije
HRT — HTV 2, subota, 05.10.2019.
05.58
Regionalni dnevnik*
06.43
Teletubbyji, animirana serija (12/60) (R)*
06.55
Teletubbyji, animirana serija (13/60) (R)*
07.07
Juhuhu*
07.09
Pjesmice i brojalice: Mali navijači (R)*
07.11
Juhuhu*
07.14
Miru Miru, crtana serija (49/50) (R)*
07.19
Miru Miru, crtana serija (50/50) (R)*
07.24
Juhuhu*
07.27
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (46/52) (R)*
07.38
Lein kutak: Hrskavci od lisnatog tijesta (R)*
07.44
TV vrtić: Prsti (R)*
07.53
Juhuhu*
07.56
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (8/58) (R)*
08.07
Juhuhu*
08.09
Mišo i Robin: Igra skrivača (R) (T)*
08.14
Juhuhu*
08.16
Tajni dnevnik patke Matilde: Kućni ljubimac (R)*
08.28
Juhuhu*
08.30
Čarobna ploča - Svijet oko nas (16/16) (R)*
08.45
Gradski heroji, crtana serija (38/52) (R)*
08.56
Naprijed, Go Jetteri! (2), crtana serija (17/24) (R)*
09.07
Andyjeve divlje pustolovine, dokumentarna serija za djecu (29/40) (R) (T)*
09.22
Volim životinje: Čaplja (R)*
09.27
Profesor Baltazar (2) (3/13)*
09.37
09.58
10.53
Vrtlarica: Luk, poriluk (R)*
11.27
12.20
Magazin LP*
12.50
Rabac-Platak: Biciklizam, Cro Race, prijenos 5. etape*
15.04
Izradi sam: Ukrašavanje posuđa (14/60) (R) (T)*
15.09
Istina ili mit: Četkicu za zube treba mijenjati nekoliko puta godišnje (14/60) (R) (T)*
15.20
16.00
Regionalni dnevnik (T)*
16.28
Odbrojavanje do Tokija (18/60)*
16.55
Košarka, PH: Zabok - Split, prijenos 1. pol.*
17.49
Istina ili mit: Zub s krunicom (14/60) (R) (T)*
17.54
Izradi sam: Tisak na tekstil (14/60) (R) (T)*
17.59
Košarka, PH: Zabok - Split, prijenos 2. pol.*
18.05
Dodjela medalja: Zlatni disk*
--.--
Košarka, PH: Zabok - Split, nastavak prijenosa 2. pol.*
18.53
Doha: SP u atletici, prijenos*
21.30
22.19
23.11
00.01
00.25
Glazbeni Top20*
01.15
Rabac-Platak: Biciklizam, Cro Race, sažetak 5. etape*
01.48
Noćni glazbeni program - Spotovi*
04.54
Noćni glazbeni program: Mladen Grdović i gosti, KC Dražen Petrović, 05.12.2008.*