HRT — HTV 2, utorak, 01.10.2019.
05.09
Izvan formata: Performans*
05.59
Regionalni dnevnik (R)*
06.41
Teletubbyji, animirana serija (4/60) (R)*
06.53
Teletubbyji, animirana serija (5/60) (R)*
07.05
Juhuhu (R)*
07.07
Pjesmice i brojalice: Ringe ringe raja (R)*
07.08
Juhuhu (R)*
07.10
Miru Miru, crtana serija (41/50) (R)*
07.15
Miru Miru, crtana serija (42/50) (R)*
07.20
Juhuhu (R)*
07.21
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (42/52) (R)*
07.33
Ninin kutak za male: Vlak brojeva (R)*
07.40
TV vrtić: Herbarij (R)*
07.49
Juhuhu (R)*
07.50
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (4/58) (R)*
08.01
Juhuhu (R)*
08.03
Mišo i Robin: Pekmez (R) (T)*
08.09
Njama, njam: Mrkva (R) (T)*
08.14
Juhuhu (R)*
08.16
Vedranovi velikani: Karla Gladina (R) (T)*
08.26
Juhuhu (R)*
08.27
Laboratorij na kraju svemira: Barometar (R) (T)*
08.36
Gradski heroji, crtana serija (34/52) (R)*
08.47
Naprijed, Go Jetteri! (2), crtana serija (13/24) (R)*
08.59
Andyjeve divlje pustolovine, dokumentarna serija za djecu (25/40) (R) (T)*
09.13
Pustolovine Prudence Petitpas, crtana serija (14/26) (R) (T)*
09.36
Flipper i Lopaka, crtana serija (23/26) (R)*
10.00
Juhuhu (R)*
10.04
10.29
Vučja krv (1), serija za mlade (12) (10/13) (R)*
10.59
11.30
12.20
13.13
14.40
Izradi sam: Decoupage - ukrašavanje stolca (13/60) (R) (T)*
14.49
15.15
17.11
18.05
18.59
Doha: SP u atletici, emisija*
19.09
Doha: SP u atletici, prijenos*
21.39
Doha: SP u atletici, emisija*
21.54
23.31
00.24
01.11
POPROCK.HR*
01.45
Osijek-Lipik: Biciklizam, Cro Race, sažetak 1. etape*
02.17
Odjednom 70, njemački film (12) (2012.) (R)*
03.44
Noćni glazbeni program - Spotovi*

Listopad danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Utorak, 01.10.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Listopad danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Utorak, 01.10.2019. Dan poslije
HRT — HTV 2, utorak, 01.10.2019.
05.09
Izvan formata: Performans*
05.59
Regionalni dnevnik (R)*
06.41
Teletubbyji, animirana serija (4/60) (R)*
06.53
Teletubbyji, animirana serija (5/60) (R)*
07.05
Juhuhu (R)*
07.07
Pjesmice i brojalice: Ringe ringe raja (R)*
07.08
Juhuhu (R)*
07.10
Miru Miru, crtana serija (41/50) (R)*
07.15
Miru Miru, crtana serija (42/50) (R)*
07.20
Juhuhu (R)*
07.21
Zvrko ide u Čudosvijet, crtana serija (42/52) (R)*
07.33
Ninin kutak za male: Vlak brojeva (R)*
07.40
TV vrtić: Herbarij (R)*
07.49
Juhuhu (R)*
07.50
Tomica i prijatelji (2), crtana serija (4/58) (R)*
08.01
Juhuhu (R)*
08.03
Mišo i Robin: Pekmez (R) (T)*
08.09
Njama, njam: Mrkva (R) (T)*
08.14
Juhuhu (R)*
08.16
Vedranovi velikani: Karla Gladina (R) (T)*
08.26
Juhuhu (R)*
08.27
Laboratorij na kraju svemira: Barometar (R) (T)*
08.36
Gradski heroji, crtana serija (34/52) (R)*
08.47
Naprijed, Go Jetteri! (2), crtana serija (13/24) (R)*
08.59
Andyjeve divlje pustolovine, dokumentarna serija za djecu (25/40) (R) (T)*
09.13
Pustolovine Prudence Petitpas, crtana serija (14/26) (R) (T)*
09.36
Flipper i Lopaka, crtana serija (23/26) (R)*
10.00
Juhuhu (R)*
10.04
10.29
Vučja krv (1), serija za mlade (12) (10/13) (R)*
10.59
11.30
12.20
13.13
14.40
Izradi sam: Decoupage - ukrašavanje stolca (13/60) (R) (T)*
14.49
15.15
17.11
18.05
18.59
Doha: SP u atletici, emisija*
19.09
Doha: SP u atletici, prijenos*
21.39
Doha: SP u atletici, emisija*
21.54
23.31
00.24
01.11
POPROCK.HR*
01.45
Osijek-Lipik: Biciklizam, Cro Race, sažetak 1. etape*
02.17
Odjednom 70, njemački film (12) (2012.) (R)*
03.44
Noćni glazbeni program - Spotovi*