Los Angeles, srijeda, 30.10.2019.
06.02 PM
Vijesti na španjolskom jeziku
06.09 PM
Dnevnik 2
06.45 PM
Tema dana
06.57 PM
Klub 7 (R)
07.49 PM
Informativka: Hitna pomoć
07.53 PM
Vijesti na engleskom jeziku
07.59 PM
Informativka: Glazbena autorska prava
08.03 PM
Vinjeta: Rakalj
08.05 PM
Kod nas doma (R)
08.50 PM
Otvoreno (R)
09.36 PM
Eko zona
10.01 PM
EPK za početnike, dokumentarna serija (3/4)
10.45 PM
Vijesti na njemačkom jeziku
10.51 PM
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (7/12)
11.39 PM
Kultura s nogu
12.06 AM
Vinjeta: Rabska fjera
12.11 AM
5. hrvatsko natjecanje mladih glazbenih umjetnika Papandopulo 2016. - koncert prvonagrađenih: A.Batinica (flauta), G.Jerković (saksofon) i A.Hussein (klarinet) uz SO HRT-a pod ravnanjem T.Bilića (1. d (R)
01.20 AM
Luka i prijatelji: Svemir
01.45 AM
Financijalac: Alternativni fondovi
01.56 AM
Vinjeta: Trajekti
Los Angeles, četvrtak, 31.10.2019.
02.02 AM
Vijesti na španjolskom jeziku
02.09 AM
Dnevnik 2
02.45 AM
Tema dana
02.57 AM
Klub 7 (R)
03.49 AM
Informativka: Hitna pomoć
03.53 AM
Vijesti na engleskom jeziku
03.59 AM
Informativka: Glazbena autorska prava
04.03 AM
Vinjeta: Rakalj
04.05 AM
Kod nas doma (R)
04.50 AM
Otvoreno (R)
05.36 AM
Eko zona
06.01 AM
EPK za početnike, dokumentarna serija (3/4)
06.45 AM
Vijesti na njemačkom jeziku
06.51 AM
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (7/12)
07.39 AM
Kultura s nogu
08.06 AM
Vinjeta: Rabska fjera
08.11 AM
5. hrvatsko natjecanje mladih glazbenih umjetnika Papandopulo 2016. - koncert prvonagrađenih: A.Batinica (flauta), G.Jerković (saksofon) i A.Hussein (klarinet) uz SO HRT-a pod ravnanjem T.Bilića (1. d (R)
09.20 AM
Luka i prijatelji: Svemir
09.45 AM
Financijalac: Alternativni fondovi
09.56 AM
Vinjeta: Trajekti
Los Angeles, četvrtak, 31.10.2019.
10.02 AM
Vijesti na španjolskom jeziku
10.09 AM
Dnevnik 2
10.45 AM
Tema dana
10.57 AM
Klub 7 (R)
11.49 AM
Informativka: Hitna pomoć
11.53 AM
Vijesti na engleskom jeziku
11.59 AM
Informativka: Glazbena autorska prava
12.03 PM
Vinjeta: Rakalj
12.05 PM
Kod nas doma (R)
12.50 PM
Otvoreno (R)
01.36 PM
Eko zona
02.01 PM
EPK za početnike, dokumentarna serija (3/4)
02.45 PM
Vijesti na njemačkom jeziku
02.51 PM
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (7/12)
03.39 PM
Kultura s nogu
04.06 PM
Vinjeta: Rabska fjera
04.11 PM
5. hrvatsko natjecanje mladih glazbenih umjetnika Papandopulo 2016. - koncert prvonagrađenih: A.Batinica (flauta), G.Jerković (saksofon) i A.Hussein (klarinet) uz SO HRT-a pod ravnanjem T.Bilića (1. d (R)
05.20 PM
Luka i prijatelji: Svemir
05.45 PM
Financijalac: Alternativni fondovi
05.56 PM
Vinjeta: Trajekti

Listopad danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Četvrtak, 31.10.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Listopad danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Četvrtak, 31.10.2019. Dan poslije
Los Angeles, srijeda, 30.10.2019.
06.02 PM
Vijesti na španjolskom jeziku
06.09 PM
Dnevnik 2
06.45 PM
Tema dana
06.57 PM
Klub 7 (R)
07.49 PM
Informativka: Hitna pomoć
07.53 PM
Vijesti na engleskom jeziku
07.59 PM
Informativka: Glazbena autorska prava
08.03 PM
Vinjeta: Rakalj
08.05 PM
Kod nas doma (R)
08.50 PM
Otvoreno (R)
09.36 PM
Eko zona
10.01 PM
EPK za početnike, dokumentarna serija (3/4)
10.45 PM
Vijesti na njemačkom jeziku
10.51 PM
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (7/12)
11.39 PM
Kultura s nogu
12.06 AM
Vinjeta: Rabska fjera
12.11 AM
5. hrvatsko natjecanje mladih glazbenih umjetnika Papandopulo 2016. - koncert prvonagrađenih: A.Batinica (flauta), G.Jerković (saksofon) i A.Hussein (klarinet) uz SO HRT-a pod ravnanjem T.Bilića (1. d (R)
01.20 AM
Luka i prijatelji: Svemir
01.45 AM
Financijalac: Alternativni fondovi
01.56 AM
Vinjeta: Trajekti
Los Angeles, četvrtak, 31.10.2019.
02.02 AM
Vijesti na španjolskom jeziku
02.09 AM
Dnevnik 2
02.45 AM
Tema dana
02.57 AM
Klub 7 (R)
03.49 AM
Informativka: Hitna pomoć
03.53 AM
Vijesti na engleskom jeziku
03.59 AM
Informativka: Glazbena autorska prava
04.03 AM
Vinjeta: Rakalj
04.05 AM
Kod nas doma (R)
04.50 AM
Otvoreno (R)
05.36 AM
Eko zona
06.01 AM
EPK za početnike, dokumentarna serija (3/4)
06.45 AM
Vijesti na njemačkom jeziku
06.51 AM
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (7/12)
07.39 AM
Kultura s nogu
08.06 AM
Vinjeta: Rabska fjera
08.11 AM
5. hrvatsko natjecanje mladih glazbenih umjetnika Papandopulo 2016. - koncert prvonagrađenih: A.Batinica (flauta), G.Jerković (saksofon) i A.Hussein (klarinet) uz SO HRT-a pod ravnanjem T.Bilića (1. d (R)
09.20 AM
Luka i prijatelji: Svemir
09.45 AM
Financijalac: Alternativni fondovi
09.56 AM
Vinjeta: Trajekti
Los Angeles, četvrtak, 31.10.2019.
10.02 AM
Vijesti na španjolskom jeziku
10.09 AM
Dnevnik 2
10.45 AM
Tema dana
10.57 AM
Klub 7 (R)
11.49 AM
Informativka: Hitna pomoć
11.53 AM
Vijesti na engleskom jeziku
11.59 AM
Informativka: Glazbena autorska prava
12.03 PM
Vinjeta: Rakalj
12.05 PM
Kod nas doma (R)
12.50 PM
Otvoreno (R)
01.36 PM
Eko zona
02.01 PM
EPK za početnike, dokumentarna serija (3/4)
02.45 PM
Vijesti na njemačkom jeziku
02.51 PM
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (7/12)
03.39 PM
Kultura s nogu
04.06 PM
Vinjeta: Rabska fjera
04.11 PM
5. hrvatsko natjecanje mladih glazbenih umjetnika Papandopulo 2016. - koncert prvonagrađenih: A.Batinica (flauta), G.Jerković (saksofon) i A.Hussein (klarinet) uz SO HRT-a pod ravnanjem T.Bilića (1. d (R)
05.20 PM
Luka i prijatelji: Svemir
05.45 PM
Financijalac: Alternativni fondovi
05.56 PM
Vinjeta: Trajekti