Perth, četvrtak, 31.10.2019.
09.02 AM
Vijesti na španjolskom jeziku
09.09 AM
Dnevnik 2
09.45 AM
Tema dana
09.57 AM
Klub 7 (R)
10.49 AM
Informativka: Hitna pomoć
10.53 AM
Vijesti na engleskom jeziku
10.59 AM
Informativka: Glazbena autorska prava
11.03 AM
Vinjeta: Rakalj
11.05 AM
Kod nas doma (R)
11.50 AM
Otvoreno (R)
12.36 PM
Eko zona
01.01 PM
EPK za početnike, dokumentarna serija (3/4)
01.45 PM
Vijesti na njemačkom jeziku
01.51 PM
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (7/12)
02.39 PM
Kultura s nogu
03.06 PM
Vinjeta: Rabska fjera
03.11 PM
5. hrvatsko natjecanje mladih glazbenih umjetnika Papandopulo 2016. - koncert prvonagrađenih: A.Batinica (flauta), G.Jerković (saksofon) i A.Hussein (klarinet) uz SO HRT-a pod ravnanjem T.Bilića (1. d (R)
04.20 PM
Luka i prijatelji: Svemir
04.45 PM
Financijalac: Alternativni fondovi
04.56 PM
Vinjeta: Trajekti
Perth, četvrtak, 31.10.2019.
05.02 PM
Vijesti na španjolskom jeziku
05.09 PM
Dnevnik 2
05.45 PM
Tema dana
05.57 PM
Klub 7 (R)
06.49 PM
Informativka: Hitna pomoć
06.53 PM
Vijesti na engleskom jeziku
06.59 PM
Informativka: Glazbena autorska prava
07.03 PM
Vinjeta: Rakalj
07.05 PM
Kod nas doma (R)
07.50 PM
Otvoreno (R)
08.36 PM
Eko zona
09.01 PM
EPK za početnike, dokumentarna serija (3/4)
09.45 PM
Vijesti na njemačkom jeziku
09.51 PM
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (7/12)
10.39 PM
Kultura s nogu
11.06 PM
Vinjeta: Rabska fjera
11.11 PM
5. hrvatsko natjecanje mladih glazbenih umjetnika Papandopulo 2016. - koncert prvonagrađenih: A.Batinica (flauta), G.Jerković (saksofon) i A.Hussein (klarinet) uz SO HRT-a pod ravnanjem T.Bilića (1. d (R)
12.20 AM
Luka i prijatelji: Svemir
12.45 AM
Financijalac: Alternativni fondovi
12.56 AM
Vinjeta: Trajekti
Perth, petak, 01.11.2019.
01.02 AM
Vijesti na španjolskom jeziku
01.09 AM
Dnevnik 2
01.45 AM
Tema dana
01.57 AM
Klub 7 (R)
02.49 AM
Informativka: Hitna pomoć
02.53 AM
Vijesti na engleskom jeziku
02.59 AM
Informativka: Glazbena autorska prava
03.03 AM
Vinjeta: Rakalj
03.05 AM
Kod nas doma (R)
03.50 AM
Otvoreno (R)
04.36 AM
Eko zona
05.01 AM
EPK za početnike, dokumentarna serija (3/4)
05.45 AM
Vijesti na njemačkom jeziku
05.51 AM
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (7/12)
06.39 AM
Kultura s nogu
07.06 AM
Vinjeta: Rabska fjera
07.11 AM
5. hrvatsko natjecanje mladih glazbenih umjetnika Papandopulo 2016. - koncert prvonagrađenih: A.Batinica (flauta), G.Jerković (saksofon) i A.Hussein (klarinet) uz SO HRT-a pod ravnanjem T.Bilića (1. d (R)
08.20 AM
Luka i prijatelji: Svemir
08.45 AM
Financijalac: Alternativni fondovi
08.56 AM
Vinjeta: Trajekti

Listopad danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Četvrtak, 31.10.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Listopad danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Četvrtak, 31.10.2019. Dan poslije
Perth, četvrtak, 31.10.2019.
09.02 AM
Vijesti na španjolskom jeziku
09.09 AM
Dnevnik 2
09.45 AM
Tema dana
09.57 AM
Klub 7 (R)
10.49 AM
Informativka: Hitna pomoć
10.53 AM
Vijesti na engleskom jeziku
10.59 AM
Informativka: Glazbena autorska prava
11.03 AM
Vinjeta: Rakalj
11.05 AM
Kod nas doma (R)
11.50 AM
Otvoreno (R)
12.36 PM
Eko zona
01.01 PM
EPK za početnike, dokumentarna serija (3/4)
01.45 PM
Vijesti na njemačkom jeziku
01.51 PM
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (7/12)
02.39 PM
Kultura s nogu
03.06 PM
Vinjeta: Rabska fjera
03.11 PM
5. hrvatsko natjecanje mladih glazbenih umjetnika Papandopulo 2016. - koncert prvonagrađenih: A.Batinica (flauta), G.Jerković (saksofon) i A.Hussein (klarinet) uz SO HRT-a pod ravnanjem T.Bilića (1. d (R)
04.20 PM
Luka i prijatelji: Svemir
04.45 PM
Financijalac: Alternativni fondovi
04.56 PM
Vinjeta: Trajekti
Perth, četvrtak, 31.10.2019.
05.02 PM
Vijesti na španjolskom jeziku
05.09 PM
Dnevnik 2
05.45 PM
Tema dana
05.57 PM
Klub 7 (R)
06.49 PM
Informativka: Hitna pomoć
06.53 PM
Vijesti na engleskom jeziku
06.59 PM
Informativka: Glazbena autorska prava
07.03 PM
Vinjeta: Rakalj
07.05 PM
Kod nas doma (R)
07.50 PM
Otvoreno (R)
08.36 PM
Eko zona
09.01 PM
EPK za početnike, dokumentarna serija (3/4)
09.45 PM
Vijesti na njemačkom jeziku
09.51 PM
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (7/12)
10.39 PM
Kultura s nogu
11.06 PM
Vinjeta: Rabska fjera
11.11 PM
5. hrvatsko natjecanje mladih glazbenih umjetnika Papandopulo 2016. - koncert prvonagrađenih: A.Batinica (flauta), G.Jerković (saksofon) i A.Hussein (klarinet) uz SO HRT-a pod ravnanjem T.Bilića (1. d (R)
12.20 AM
Luka i prijatelji: Svemir
12.45 AM
Financijalac: Alternativni fondovi
12.56 AM
Vinjeta: Trajekti
Perth, petak, 01.11.2019.
01.02 AM
Vijesti na španjolskom jeziku
01.09 AM
Dnevnik 2
01.45 AM
Tema dana
01.57 AM
Klub 7 (R)
02.49 AM
Informativka: Hitna pomoć
02.53 AM
Vijesti na engleskom jeziku
02.59 AM
Informativka: Glazbena autorska prava
03.03 AM
Vinjeta: Rakalj
03.05 AM
Kod nas doma (R)
03.50 AM
Otvoreno (R)
04.36 AM
Eko zona
05.01 AM
EPK za početnike, dokumentarna serija (3/4)
05.45 AM
Vijesti na njemačkom jeziku
05.51 AM
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (7/12)
06.39 AM
Kultura s nogu
07.06 AM
Vinjeta: Rabska fjera
07.11 AM
5. hrvatsko natjecanje mladih glazbenih umjetnika Papandopulo 2016. - koncert prvonagrađenih: A.Batinica (flauta), G.Jerković (saksofon) i A.Hussein (klarinet) uz SO HRT-a pod ravnanjem T.Bilića (1. d (R)
08.20 AM
Luka i prijatelji: Svemir
08.45 AM
Financijalac: Alternativni fondovi
08.56 AM
Vinjeta: Trajekti