Auckland, ponedjeljak, 19.02.2018.
02.03 PM
Vijesti na španjolskom jeziku
02.10 PM
Bajkovita Hrvatska: Legenda o Veroniki Desiničkoj - Veliki Tabor - Kapela sv. Ivana
02.16 PM
Umotvorine i rukotvorine - 100 godina Etnografskog muzeja Split, emisija pučke i predajne kulture
02.49 PM
Vinjeta: Šume (R)
02.55 PM
Strip u Hrvatskoj (1): Igor Kordej (2/30)
03.05 PM
Tema dana
03.18 PM
Nedjeljom u dva
04.16 PM
Informativka: Društveni vrtovi
04.20 PM
Vijesti na engleskom jeziku
04.27 PM
Plodovi zemlje
05.16 PM
Glas domovine (R)
05.40 PM
Split: More
06.08 PM
I to je Hrvatska: Gornjogradske kule
06.22 PM
Hrvatska moj izbor: Steve i Steve
06.47 PM
Carpe Diem - 30 životnih lekcija (2): Mario Belaj - Dva pisma i dva obećanja (6/30)
06.57 PM
Vijesti na njemačkom jeziku
07.05 PM
Znanstveni krugovi
07.30 PM
Hrvatski velikani: Faust Vrančić (6/8)
08.24 PM
Pola ure kulture
08.53 PM
Moje slike, moji snovi: Miro Gavran
09.04 PM
Mir i dobro
09.31 PM
Fotografija u Hrvatskoj: Dragutin Parčić
09.39 PM
Mentalni sklop/mentor-sljedbenik: Đorđe Jandrić - Fernando Pessoa (1) (5/10)
Auckland, ponedjeljak, 19.02.2018.
10.03 PM
Vijesti na španjolskom jeziku
10.10 PM
Bajkovita Hrvatska: Legenda o Veroniki Desiničkoj - Veliki Tabor - Kapela sv. Ivana
10.16 PM
Umotvorine i rukotvorine - 100 godina Etnografskog muzeja Split, emisija pučke i predajne kulture
10.49 PM
Vinjeta: Šume (R)
10.55 PM
Strip u Hrvatskoj (1): Igor Kordej (2/30)
11.05 PM
Tema dana
11.18 PM
Nedjeljom u dva
12.16 AM
Informativka: Društveni vrtovi
12.20 AM
Vijesti na engleskom jeziku
12.27 AM
Plodovi zemlje
01.16 AM
Glas domovine (R)
01.40 AM
Split: More
02.08 AM
I to je Hrvatska: Gornjogradske kule
02.22 AM
Hrvatska moj izbor: Steve i Steve
02.47 AM
Carpe Diem - 30 životnih lekcija (2): Mario Belaj - Dva pisma i dva obećanja (6/30)
02.57 AM
Vijesti na njemačkom jeziku
03.05 AM
Znanstveni krugovi
03.30 AM
Hrvatski velikani: Faust Vrančić (6/8)
04.24 AM
Pola ure kulture
04.53 AM
Moje slike, moji snovi: Miro Gavran
05.04 AM
Mir i dobro
05.31 AM
Fotografija u Hrvatskoj: Dragutin Parčić
05.39 AM
Mentalni sklop/mentor-sljedbenik: Đorđe Jandrić - Fernando Pessoa (1) (5/10)
Auckland, utorak, 20.02.2018.
06.03 AM
Vijesti na španjolskom jeziku
06.10 AM
Bajkovita Hrvatska: Legenda o Veroniki Desiničkoj - Veliki Tabor - Kapela sv. Ivana
06.16 AM
Umotvorine i rukotvorine - 100 godina Etnografskog muzeja Split, emisija pučke i predajne kulture
06.49 AM
Vinjeta: Šume (R)
06.55 AM
Strip u Hrvatskoj (1): Igor Kordej (2/30)
07.05 AM
Tema dana
07.18 AM
Nedjeljom u dva
08.16 AM
Informativka: Društveni vrtovi
08.20 AM
Vijesti na engleskom jeziku
08.27 AM
Plodovi zemlje
09.16 AM
Glas domovine (R)
09.40 AM
Split: More
10.08 AM
I to je Hrvatska: Gornjogradske kule
10.22 AM
Hrvatska moj izbor: Steve i Steve
10.47 AM
Carpe Diem - 30 životnih lekcija (2): Mario Belaj - Dva pisma i dva obećanja (6/30)
10.57 AM
Vijesti na njemačkom jeziku
11.05 AM
Znanstveni krugovi
11.30 AM
Hrvatski velikani: Faust Vrančić (6/8)
12.24 PM
Pola ure kulture
12.53 PM
Moje slike, moji snovi: Miro Gavran
01.04 PM
Mir i dobro
01.31 PM
Fotografija u Hrvatskoj: Dragutin Parčić
01.39 PM
Mentalni sklop/mentor-sljedbenik: Đorđe Jandrić - Fernando Pessoa (1) (5/10)

Veljača danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Ponedjeljak, 19.02.2018. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Veljača danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Ponedjeljak, 19.02.2018. Dan poslije
Auckland, ponedjeljak, 19.02.2018.
02.03 PM
Vijesti na španjolskom jeziku
02.10 PM
Bajkovita Hrvatska: Legenda o Veroniki Desiničkoj - Veliki Tabor - Kapela sv. Ivana
02.16 PM
Umotvorine i rukotvorine - 100 godina Etnografskog muzeja Split, emisija pučke i predajne kulture
02.49 PM
Vinjeta: Šume (R)
02.55 PM
Strip u Hrvatskoj (1): Igor Kordej (2/30)
03.05 PM
Tema dana
03.18 PM
Nedjeljom u dva
04.16 PM
Informativka: Društveni vrtovi
04.20 PM
Vijesti na engleskom jeziku
04.27 PM
Plodovi zemlje
05.16 PM
Glas domovine (R)
05.40 PM
Split: More
06.08 PM
I to je Hrvatska: Gornjogradske kule
06.22 PM
Hrvatska moj izbor: Steve i Steve
06.47 PM
Carpe Diem - 30 životnih lekcija (2): Mario Belaj - Dva pisma i dva obećanja (6/30)
06.57 PM
Vijesti na njemačkom jeziku
07.05 PM
Znanstveni krugovi
07.30 PM
Hrvatski velikani: Faust Vrančić (6/8)
08.24 PM
Pola ure kulture
08.53 PM
Moje slike, moji snovi: Miro Gavran
09.04 PM
Mir i dobro
09.31 PM
Fotografija u Hrvatskoj: Dragutin Parčić
09.39 PM
Mentalni sklop/mentor-sljedbenik: Đorđe Jandrić - Fernando Pessoa (1) (5/10)
Auckland, ponedjeljak, 19.02.2018.
10.03 PM
Vijesti na španjolskom jeziku
10.10 PM
Bajkovita Hrvatska: Legenda o Veroniki Desiničkoj - Veliki Tabor - Kapela sv. Ivana
10.16 PM
Umotvorine i rukotvorine - 100 godina Etnografskog muzeja Split, emisija pučke i predajne kulture
10.49 PM
Vinjeta: Šume (R)
10.55 PM
Strip u Hrvatskoj (1): Igor Kordej (2/30)
11.05 PM
Tema dana
11.18 PM
Nedjeljom u dva
12.16 AM
Informativka: Društveni vrtovi
12.20 AM
Vijesti na engleskom jeziku
12.27 AM
Plodovi zemlje
01.16 AM
Glas domovine (R)
01.40 AM
Split: More
02.08 AM
I to je Hrvatska: Gornjogradske kule
02.22 AM
Hrvatska moj izbor: Steve i Steve
02.47 AM
Carpe Diem - 30 životnih lekcija (2): Mario Belaj - Dva pisma i dva obećanja (6/30)
02.57 AM
Vijesti na njemačkom jeziku
03.05 AM
Znanstveni krugovi
03.30 AM
Hrvatski velikani: Faust Vrančić (6/8)
04.24 AM
Pola ure kulture
04.53 AM
Moje slike, moji snovi: Miro Gavran
05.04 AM
Mir i dobro
05.31 AM
Fotografija u Hrvatskoj: Dragutin Parčić
05.39 AM
Mentalni sklop/mentor-sljedbenik: Đorđe Jandrić - Fernando Pessoa (1) (5/10)
Auckland, utorak, 20.02.2018.
06.03 AM
Vijesti na španjolskom jeziku
06.10 AM
Bajkovita Hrvatska: Legenda o Veroniki Desiničkoj - Veliki Tabor - Kapela sv. Ivana
06.16 AM
Umotvorine i rukotvorine - 100 godina Etnografskog muzeja Split, emisija pučke i predajne kulture
06.49 AM
Vinjeta: Šume (R)
06.55 AM
Strip u Hrvatskoj (1): Igor Kordej (2/30)
07.05 AM
Tema dana
07.18 AM
Nedjeljom u dva
08.16 AM
Informativka: Društveni vrtovi
08.20 AM
Vijesti na engleskom jeziku
08.27 AM
Plodovi zemlje
09.16 AM
Glas domovine (R)
09.40 AM
Split: More
10.08 AM
I to je Hrvatska: Gornjogradske kule
10.22 AM
Hrvatska moj izbor: Steve i Steve
10.47 AM
Carpe Diem - 30 životnih lekcija (2): Mario Belaj - Dva pisma i dva obećanja (6/30)
10.57 AM
Vijesti na njemačkom jeziku
11.05 AM
Znanstveni krugovi
11.30 AM
Hrvatski velikani: Faust Vrančić (6/8)
12.24 PM
Pola ure kulture
12.53 PM
Moje slike, moji snovi: Miro Gavran
01.04 PM
Mir i dobro
01.31 PM
Fotografija u Hrvatskoj: Dragutin Parčić
01.39 PM
Mentalni sklop/mentor-sljedbenik: Đorđe Jandrić - Fernando Pessoa (1) (5/10)