Santiago de Chile, srijeda, 30.10.2019.
10.02 PM
Vijesti na španjolskom jeziku
10.09 PM
Dnevnik 2
10.45 PM
Tema dana
10.57 PM
Klub 7 (R)
11.49 PM
Informativka: Hitna pomoć
11.53 PM
Vijesti na engleskom jeziku
11.59 PM
Informativka: Glazbena autorska prava
12.03 AM
Vinjeta: Rakalj
12.05 AM
Kod nas doma (R)
12.50 AM
Otvoreno (R)
01.36 AM
Eko zona
02.01 AM
EPK za početnike, dokumentarna serija (3/4)
02.45 AM
Vijesti na njemačkom jeziku
02.51 AM
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (7/12)
03.39 AM
Kultura s nogu
04.06 AM
Vinjeta: Rabska fjera
04.11 AM
5. hrvatsko natjecanje mladih glazbenih umjetnika Papandopulo 2016. - koncert prvonagrađenih: A.Batinica (flauta), G.Jerković (saksofon) i A.Hussein (klarinet) uz SO HRT-a pod ravnanjem T.Bilića (1. d (R)
05.20 AM
Luka i prijatelji: Svemir
05.45 AM
Financijalac: Alternativni fondovi
05.56 AM
Vinjeta: Trajekti

Listopad danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Četvrtak, 31.10.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Listopad danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Četvrtak, 31.10.2019. Dan poslije
Santiago de Chile, srijeda, 30.10.2019.
10.02 PM
Vijesti na španjolskom jeziku
10.09 PM
Dnevnik 2
10.45 PM
Tema dana
10.57 PM
Klub 7 (R)
11.49 PM
Informativka: Hitna pomoć
11.53 PM
Vijesti na engleskom jeziku
11.59 PM
Informativka: Glazbena autorska prava
12.03 AM
Vinjeta: Rakalj
12.05 AM
Kod nas doma (R)
12.50 AM
Otvoreno (R)
01.36 AM
Eko zona
02.01 AM
EPK za početnike, dokumentarna serija (3/4)
02.45 AM
Vijesti na njemačkom jeziku
02.51 AM
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (7/12)
03.39 AM
Kultura s nogu
04.06 AM
Vinjeta: Rabska fjera
04.11 AM
5. hrvatsko natjecanje mladih glazbenih umjetnika Papandopulo 2016. - koncert prvonagrađenih: A.Batinica (flauta), G.Jerković (saksofon) i A.Hussein (klarinet) uz SO HRT-a pod ravnanjem T.Bilića (1. d (R)
05.20 AM
Luka i prijatelji: Svemir
05.45 AM
Financijalac: Alternativni fondovi
05.56 AM
Vinjeta: Trajekti