Buenos Aires, nedjelja, 21.01.2018.
11.03 PM
Bajkovita Hrvatska: Crkvena umjetnost Hrvatskog Zagorja - Dvorac Oršić, Gornja Stubica
11.09 PM
Baština: Slavonske staklane
11.14 PM
I godine ove...Mladen Bjažić, dokumentarni film
11.40 PM
Kulturna baština: Blago iz potonulog broda (2016.)
11.55 PM
Vinjeta (R)
12.00 AM
Nedjeljom u dva
12.55 AM
Tema dana
01.05 AM
Baština: Slavonske staklane (R)
01.10 AM
Plodovi zemlje
02.00 AM
Vijesti na engleskom jeziku (R)
02.10 AM
Glas domovine (R)
02.35 AM
Rijeka: More
03.05 AM
I to je Hrvatska: Eufrazijana
03.20 AM
Hrvatska moj izbor: Hrvatska moj izbor: Anny i Andreja
03.45 AM
Carpe Diem - 30 životnih lekcija: Treći rod (16/30) (R)
03.55 AM
Reportaže iz DJH
04.05 AM
Znanstveni krugovi
04.30 AM
Hrvatski velikani: Nikola Šubić Zrinski (2/8)
05.25 AM
Pola ure kulture
05.55 AM
Mentalni sklop/mentor-sljedbenik: Eugen Feller - Ivo Gattin (1) (1/10)
06.11 AM
Mir i dobro
06.36 AM
Bajkovita Hrvatska: Crkvena umjetnost Hrvatskog Zagorja - Dvorac Oršić, Gornja Stubica (R)
06.42 AM
Fotografija u Hrvatskoj: Fotografija 19.-tog stoljeća u Rijeci
06.49 AM
Moje slike, moji snovi: Milana Vlaović - spisateljica (R)

Siječanj danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Ponedjeljak, 22.01.2018. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Siječanj danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Ponedjeljak, 22.01.2018. Dan poslije
Buenos Aires, nedjelja, 21.01.2018.
11.03 PM
Bajkovita Hrvatska: Crkvena umjetnost Hrvatskog Zagorja - Dvorac Oršić, Gornja Stubica
11.09 PM
Baština: Slavonske staklane
11.14 PM
I godine ove...Mladen Bjažić, dokumentarni film
11.40 PM
Kulturna baština: Blago iz potonulog broda (2016.)
11.55 PM
Vinjeta (R)
12.00 AM
Nedjeljom u dva
12.55 AM
Tema dana
01.05 AM
Baština: Slavonske staklane (R)
01.10 AM
Plodovi zemlje
02.00 AM
Vijesti na engleskom jeziku (R)
02.10 AM
Glas domovine (R)
02.35 AM
Rijeka: More
03.05 AM
I to je Hrvatska: Eufrazijana
03.20 AM
Hrvatska moj izbor: Hrvatska moj izbor: Anny i Andreja
03.45 AM
Carpe Diem - 30 životnih lekcija: Treći rod (16/30) (R)
03.55 AM
Reportaže iz DJH
04.05 AM
Znanstveni krugovi
04.30 AM
Hrvatski velikani: Nikola Šubić Zrinski (2/8)
05.25 AM
Pola ure kulture
05.55 AM
Mentalni sklop/mentor-sljedbenik: Eugen Feller - Ivo Gattin (1) (1/10)
06.11 AM
Mir i dobro
06.36 AM
Bajkovita Hrvatska: Crkvena umjetnost Hrvatskog Zagorja - Dvorac Oršić, Gornja Stubica (R)
06.42 AM
Fotografija u Hrvatskoj: Fotografija 19.-tog stoljeća u Rijeci
06.49 AM
Moje slike, moji snovi: Milana Vlaović - spisateljica (R)