London, ponedjeljak, 22.01.2018.
01.03
Bajkovita Hrvatska: Crkvena umjetnost Hrvatskog Zagorja - Dvorac Oršić, Gornja Stubica
01.09
Baština: Slavonske staklane
01.14
I godine ove...Mladen Bjažić, dokumentarni film
01.40
Kulturna baština: Blago iz potonulog broda (2016.)
01.55
Vinjeta (R)
02.00
Nedjeljom u dva
02.55
Tema dana
03.05
Baština: Slavonske staklane (R)
03.10
Plodovi zemlje
04.00
Vijesti na engleskom jeziku (R)
04.10
Glas domovine (R)
04.35
Rijeka: More
05.05
I to je Hrvatska: Eufrazijana
05.20
Hrvatska moj izbor: Hrvatska moj izbor: Anny i Andreja
05.45
Carpe Diem - 30 životnih lekcija: Treći rod (16/30) (R)
05.55
Reportaže iz DJH
06.05
Znanstveni krugovi
06.30
Hrvatski velikani: Nikola Šubić Zrinski (2/8)
07.25
Pola ure kulture
07.55
Mentalni sklop/mentor-sljedbenik: Eugen Feller - Ivo Gattin (1) (1/10)
08.11
Mir i dobro
08.36
Bajkovita Hrvatska: Crkvena umjetnost Hrvatskog Zagorja - Dvorac Oršić, Gornja Stubica (R)
08.42
Fotografija u Hrvatskoj: Fotografija 19.-tog stoljeća u Rijeci
08.49
Moje slike, moji snovi: Milana Vlaović - spisateljica (R)

Siječanj danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Ponedjeljak, 22.01.2018. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Siječanj danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Ponedjeljak, 22.01.2018. Dan poslije
London, ponedjeljak, 22.01.2018.
01.03
Bajkovita Hrvatska: Crkvena umjetnost Hrvatskog Zagorja - Dvorac Oršić, Gornja Stubica
01.09
Baština: Slavonske staklane
01.14
I godine ove...Mladen Bjažić, dokumentarni film
01.40
Kulturna baština: Blago iz potonulog broda (2016.)
01.55
Vinjeta (R)
02.00
Nedjeljom u dva
02.55
Tema dana
03.05
Baština: Slavonske staklane (R)
03.10
Plodovi zemlje
04.00
Vijesti na engleskom jeziku (R)
04.10
Glas domovine (R)
04.35
Rijeka: More
05.05
I to je Hrvatska: Eufrazijana
05.20
Hrvatska moj izbor: Hrvatska moj izbor: Anny i Andreja
05.45
Carpe Diem - 30 životnih lekcija: Treći rod (16/30) (R)
05.55
Reportaže iz DJH
06.05
Znanstveni krugovi
06.30
Hrvatski velikani: Nikola Šubić Zrinski (2/8)
07.25
Pola ure kulture
07.55
Mentalni sklop/mentor-sljedbenik: Eugen Feller - Ivo Gattin (1) (1/10)
08.11
Mir i dobro
08.36
Bajkovita Hrvatska: Crkvena umjetnost Hrvatskog Zagorja - Dvorac Oršić, Gornja Stubica (R)
08.42
Fotografija u Hrvatskoj: Fotografija 19.-tog stoljeća u Rijeci
08.49
Moje slike, moji snovi: Milana Vlaović - spisateljica (R)