London, četvrtak, 31.10.2019.
01.02
Vijesti na španjolskom jeziku
01.09
Dnevnik 2
01.45
Tema dana
01.57
Klub 7 (R)
02.49
Informativka: Hitna pomoć
02.53
Vijesti na engleskom jeziku
02.59
Informativka: Glazbena autorska prava
03.03
Vinjeta: Rakalj
03.05
Kod nas doma (R)
03.50
Otvoreno (R)
04.36
Eko zona
05.01
EPK za početnike, dokumentarna serija (3/4)
05.45
Vijesti na njemačkom jeziku
05.51
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (7/12)
06.39
Kultura s nogu
07.06
Vinjeta: Rabska fjera
07.11
5. hrvatsko natjecanje mladih glazbenih umjetnika Papandopulo 2016. - koncert prvonagrađenih: A.Batinica (flauta), G.Jerković (saksofon) i A.Hussein (klarinet) uz SO HRT-a pod ravnanjem T.Bilića (1. d (R)
08.20
Luka i prijatelji: Svemir
08.45
Financijalac: Alternativni fondovi
08.56
Vinjeta: Trajekti

Listopad danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Četvrtak, 31.10.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Listopad danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Četvrtak, 31.10.2019. Dan poslije
London, četvrtak, 31.10.2019.
01.02
Vijesti na španjolskom jeziku
01.09
Dnevnik 2
01.45
Tema dana
01.57
Klub 7 (R)
02.49
Informativka: Hitna pomoć
02.53
Vijesti na engleskom jeziku
02.59
Informativka: Glazbena autorska prava
03.03
Vinjeta: Rakalj
03.05
Kod nas doma (R)
03.50
Otvoreno (R)
04.36
Eko zona
05.01
EPK za početnike, dokumentarna serija (3/4)
05.45
Vijesti na njemačkom jeziku
05.51
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (7/12)
06.39
Kultura s nogu
07.06
Vinjeta: Rabska fjera
07.11
5. hrvatsko natjecanje mladih glazbenih umjetnika Papandopulo 2016. - koncert prvonagrađenih: A.Batinica (flauta), G.Jerković (saksofon) i A.Hussein (klarinet) uz SO HRT-a pod ravnanjem T.Bilića (1. d (R)
08.20
Luka i prijatelji: Svemir
08.45
Financijalac: Alternativni fondovi
08.56
Vinjeta: Trajekti