Zagreb, ponedjeljak, 22.01.2018.
02.03
Bajkovita Hrvatska: Crkvena umjetnost Hrvatskog Zagorja - Dvorac Oršić, Gornja Stubica
02.09
Baština: Slavonske staklane
02.14
I godine ove...Mladen Bjažić, dokumentarni film
02.40
Kulturna baština: Blago iz potonulog broda (2016.)
02.55
Vinjeta (R)
03.00
Nedjeljom u dva
03.55
Tema dana
04.05
Baština: Slavonske staklane (R)
04.10
Plodovi zemlje
05.00
Vijesti na engleskom jeziku (R)
05.10
Glas domovine (R)
05.35
Rijeka: More
06.05
I to je Hrvatska: Eufrazijana
06.20
Hrvatska moj izbor: Hrvatska moj izbor: Anny i Andreja
06.45
Carpe Diem - 30 životnih lekcija: Treći rod (16/30) (R)
06.55
Reportaže iz DJH
07.05
Znanstveni krugovi
07.30
Hrvatski velikani: Nikola Šubić Zrinski (2/8)
08.25
Pola ure kulture
08.55
Mentalni sklop/mentor-sljedbenik: Eugen Feller - Ivo Gattin (1) (1/10)
09.11
Mir i dobro
09.36
Bajkovita Hrvatska: Crkvena umjetnost Hrvatskog Zagorja - Dvorac Oršić, Gornja Stubica (R)
09.42
Fotografija u Hrvatskoj: Fotografija 19.-tog stoljeća u Rijeci
09.49
Moje slike, moji snovi: Milana Vlaović - spisateljica (R)

Siječanj danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Ponedjeljak, 22.01.2018. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Siječanj danas
Mjesec prije 2018 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Ponedjeljak, 22.01.2018. Dan poslije
Zagreb, ponedjeljak, 22.01.2018.
02.03
Bajkovita Hrvatska: Crkvena umjetnost Hrvatskog Zagorja - Dvorac Oršić, Gornja Stubica
02.09
Baština: Slavonske staklane
02.14
I godine ove...Mladen Bjažić, dokumentarni film
02.40
Kulturna baština: Blago iz potonulog broda (2016.)
02.55
Vinjeta (R)
03.00
Nedjeljom u dva
03.55
Tema dana
04.05
Baština: Slavonske staklane (R)
04.10
Plodovi zemlje
05.00
Vijesti na engleskom jeziku (R)
05.10
Glas domovine (R)
05.35
Rijeka: More
06.05
I to je Hrvatska: Eufrazijana
06.20
Hrvatska moj izbor: Hrvatska moj izbor: Anny i Andreja
06.45
Carpe Diem - 30 životnih lekcija: Treći rod (16/30) (R)
06.55
Reportaže iz DJH
07.05
Znanstveni krugovi
07.30
Hrvatski velikani: Nikola Šubić Zrinski (2/8)
08.25
Pola ure kulture
08.55
Mentalni sklop/mentor-sljedbenik: Eugen Feller - Ivo Gattin (1) (1/10)
09.11
Mir i dobro
09.36
Bajkovita Hrvatska: Crkvena umjetnost Hrvatskog Zagorja - Dvorac Oršić, Gornja Stubica (R)
09.42
Fotografija u Hrvatskoj: Fotografija 19.-tog stoljeća u Rijeci
09.49
Moje slike, moji snovi: Milana Vlaović - spisateljica (R)