Zagreb, četvrtak, 31.10.2019.
02.02
Vijesti na španjolskom jeziku
02.09
Dnevnik 2
02.45
Tema dana
02.57
Klub 7 (R)
03.49
Informativka: Hitna pomoć
03.53
Vijesti na engleskom jeziku
03.59
Informativka: Glazbena autorska prava
04.03
Vinjeta: Rakalj
04.05
Kod nas doma (R)
04.50
Otvoreno (R)
05.36
Eko zona
06.01
EPK za početnike, dokumentarna serija (3/4)
06.45
Vijesti na njemačkom jeziku
06.51
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (7/12)
07.39
Kultura s nogu
08.06
Vinjeta: Rabska fjera
08.11
5. hrvatsko natjecanje mladih glazbenih umjetnika Papandopulo 2016. - koncert prvonagrađenih: A.Batinica (flauta), G.Jerković (saksofon) i A.Hussein (klarinet) uz SO HRT-a pod ravnanjem T.Bilića (1. d (R)
09.20
Luka i prijatelji: Svemir
09.45
Financijalac: Alternativni fondovi
09.56
Vinjeta: Trajekti

Listopad danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Četvrtak, 31.10.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Listopad danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Četvrtak, 31.10.2019. Dan poslije
Zagreb, četvrtak, 31.10.2019.
02.02
Vijesti na španjolskom jeziku
02.09
Dnevnik 2
02.45
Tema dana
02.57
Klub 7 (R)
03.49
Informativka: Hitna pomoć
03.53
Vijesti na engleskom jeziku
03.59
Informativka: Glazbena autorska prava
04.03
Vinjeta: Rakalj
04.05
Kod nas doma (R)
04.50
Otvoreno (R)
05.36
Eko zona
06.01
EPK za početnike, dokumentarna serija (3/4)
06.45
Vijesti na njemačkom jeziku
06.51
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (7/12)
07.39
Kultura s nogu
08.06
Vinjeta: Rabska fjera
08.11
5. hrvatsko natjecanje mladih glazbenih umjetnika Papandopulo 2016. - koncert prvonagrađenih: A.Batinica (flauta), G.Jerković (saksofon) i A.Hussein (klarinet) uz SO HRT-a pod ravnanjem T.Bilića (1. d (R)
09.20
Luka i prijatelji: Svemir
09.45
Financijalac: Alternativni fondovi
09.56
Vinjeta: Trajekti