Treći program Hrvatskoga radija (HRT — HR 3), petak, 01.11.2019.
00.00 - 06.00
Euroclassic Notturno
06.00 - 06.06
Šest minuta poezije u šest
06.06 - 07.00
Na laku dobu
07.00 - 07.05
Najava programa
07.05 - 08.45
Jutarnji koncert
08.45 - 09.30
Filmomanija
09.30 - 09.55
Radio roman
09.55 - 10.00
Najava programa
10.00 - 10.30
Vokalna suzvučja
10.30 - 11.00
Duhovni profili
11.00 - 13.00
Putovi hrvatske glazbe
13.00 - 13.30
Esejistika iz arhive
13.30 - 14.30
Portret umjetnika u drami
14.30 - 16.00
Klasični vrt
16.00 - 16.03
Najava programa
16.03 - 16.35
Doba znanosti
16.35 - 18.00
Tragom glazbe
18.00 - 19.00
Moj izbor
19.00 - 20.00
U hramu pjeva
20.00 - 22.00
Eurofest
22.00 - 22.03
Najava programa
22.03 - 22.30
22.30 - 23.00
Glazba i obratno
23.00 - 00.00
EBU etno

Studeni danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Petak, 01.11.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Studeni danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Petak, 01.11.2019. Dan poslije
Treći program Hrvatskoga radija (HRT — HR 3), petak, 01.11.2019.
00.00 - 06.00
Euroclassic Notturno
06.00 - 06.06
Šest minuta poezije u šest
06.06 - 07.00
Na laku dobu
07.00 - 07.05
Najava programa
07.05 - 08.45
Jutarnji koncert
08.45 - 09.30
Filmomanija
09.30 - 09.55
Radio roman
09.55 - 10.00
Najava programa
10.00 - 10.30
Vokalna suzvučja
10.30 - 11.00
Duhovni profili
11.00 - 13.00
Putovi hrvatske glazbe
13.00 - 13.30
Esejistika iz arhive
13.30 - 14.30
Portret umjetnika u drami
14.30 - 16.00
Klasični vrt
16.00 - 16.03
Najava programa
16.03 - 16.35
Doba znanosti
16.35 - 18.00
Tragom glazbe
18.00 - 19.00
Moj izbor
19.00 - 20.00
U hramu pjeva
20.00 - 22.00
Eurofest
22.00 - 22.03
Najava programa
22.03 - 22.30
22.30 - 23.00
Glazba i obratno
23.00 - 00.00
EBU etno